Mistrovství Klubu PGCOV - dvojice

 

Datum konání: 24.05.2020, 00:00 - 11.09.2020, 23:59

Zde může pořadatel akce umístit vlastní reklamu nebo reklamu sponzorů akce (zadat jí můžete v nastavení parametrů akce)
Sport / soutěž: Golf | Druh akce: oddílová | Soutěž: výkonnostní (amatérská)
Adresa konání: Dolní 412, Šilheřovice, Česká republika
Pořadatel: Park Golf Club Ostrava, Petr Čuraj, Dolní 412, Šilheřovice, 74715, Česká republika, +420721077007, jamkovka.silherovice@seznam.cz
Název / Kategorie Fáze Skupina Účastník / Systém Účastníci
Mistrovství klubu PGCOV - 2 Dvojice / Pavouk - 1 prohra 32 / 32

Popis soutěžní struktury

Pozn.: v případě některých prohlížečů nebo zařízení je pohyb „doleva“ a „doprava“ po rozsáhlejší výsledkové struktuře možný pouze tlačítky klávesnice (< >) nebo lištou, která se nachází úplně dole pod výsledkovou strukturou (nelze spodní lištou prohlížeče).
Popisky



1. kolo Bez prohry
A1
1 Volejníček - Vojtěšek
2 Čuraj - Widenka
8/6
A2
3 Křesťan - Zapletalová
4 Adamová - Adam
Bez boje
A3
5 Seiler - Kudělásek
6 Návrata - Korta
7/6
A4
7 Moučka - Moučka
8 Novák - Le
5/4
A5
9 Franke - Širmer
10 Bolcek - Pracný
7/6
A6
11 Laimar - Florián
12 Křístek - Pospíšil
1/0
A7
13 Kučatý - Haladej
14 Kamradková - Kamradková
1/0
A8
15 Malíková - Maniatis
16 Bugday - Malík
5/3
A9
17 Svěntek - Sekanina
18 Schestag - Bonczek
Bez boje
A10
19 Pittermann - Pittermann
20 Slíva - Vyvlečka
1/0
A11
21 Šimončík - Bindač
22 Bujnošek - Brückner
2/0
A12
23 Pražák - Podzemný
24 Michálek - Michálková
4/3
A13
25 Pavelec - Ruszó
26 Nitka - Vontorek
6/5
A14
27 Zmija - Suchánek
28 Antoš - Kamradek
bez boje
A15
29 Piperek - Široký
30 Chlebiš - Chlebišová
1/0
A16
31 Vlček - Vlček
32 Zábojník - Kačmář
4/2
2. kolo Bez prohry
A17
W A1
1 Volejníček - Vojtěšek
W A2
4 Adamová - Adam
4/3
A18
W A3
5 Seiler - Kudělásek
W A4
7 Moučka - Moučka
Na 19. jamce
A19
W A5
9 Franke - Širmer
W A6
11 Laimar - Florián
A20
W A7
13 Kučatý - Haladej
W A8
16 Bugday - Malík
2/0
A21
W A9
18 Schestag - Bonczek
W A10
19 Pittermann - Pittermann
3/2
A22
W A11
21 Šimončík - Bindač
W A12
23 Pražák - Podzemný
2/1
A23
W A13
25 Pavelec - Ruszó
W A14
27 Zmija - Suchánek
1/0
A24
W A15
29 Piperek - Široký
W A16
31 Vlček - Vlček
1/0
Čtvrtfinále Bez prohry
A25
W A17
1 Volejníček - Vojtěšek
W A18
5 Seiler - Kudělásek
1/0
A26
W A19
9 Franke - Širmer
W A20
13 Kučatý - Haladej
1/0
A27
W A21
19 Pittermann - Pittermann
W A22
21 Šimončík - Bindač
bez boje
A28
W A23
25 Pavelec - Ruszó
W A24
29 Piperek - Široký
WD
Semifinále Bez prohry
A29
W A25
5 Seiler - Kudělásek
W A26
13 Kučatý - Haladej
1/0
A30
W A27
19 Pittermann - Pittermann
W A28
29 Piperek - Široký
Bez boje
Finále Bez prohry
A31
W A29
5 Seiler - Kudělásek
W A30
29 Piperek - Široký
Vítěz Bez prohry
A32
W A31
Pořadí
1. Místo W A31
2. Místo L A31
3. Místo W C1

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s cookies souhlasíte. OK