Tenis Family Tour 2021 - Čtyřhra muži - sobota 12.6.2021 - areál Cvikov

 

Datum konání: 12.06.2021, 09:00 - 12.06.2021, 18:00

Sport / soutěž: Tenis | Druh akce: soukromá | Soutěž: rekreační
Adresa konání: Nemocniční ulice, Cvikov, Česká republika
Pořadatel: Tenisová rodina, spolek., Zdeněk Hykš, 28. října 2601, Česká Lípa, 47006, Česká republika, 732851891, runningzdenda@tiscali.cz
Název / Kategorie Fáze Skupina Účastník / Systém Účastníci
Play off 1. kolo + pavouk o poháry všechny přihlášené páry + 8 vítězů 1. kola Dvojice / Pavouk - 1 prohra 16 / 16

Popis soutěžní struktury

Pozn.: v případě některých prohlížečů nebo zařízení je pohyb „doleva“ a „doprava“ po rozsáhlejší výsledkové struktuře možný pouze tlačítky klávesnice (< >) nebo lištou, která se nachází úplně dole pod výsledkovou strukturou (nelze spodní lištou prohlížeče).
Popisky



1. kolo Bez prohry
A1
1 Vladimír Garab - Jiří Machačný
2 Michal Uhlíř - Jindřich Weber
6:0
A2
3 Michal Mašek - Lukáš Koudelka
4 David Gregor - Marian Kern
2:6
A3
5 Lukáš Rudinský - Jiří Jirák
6 Eda Greb - Michal Vrána
6:2
A4
7 Jiří Flégl - Vladimír Pulkrábek
8 Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
6:0
A5
9 Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
10 Libor Pecina - Martin Maixner
6:4
A6
11 Ladislav Vetešník - Daniel Bednář
12 René Janků - Petr Korolus
6:3
A7
13 Marek Svoboda - Michael Berger
14 Luboš Švarc - Marcel Novák
6:3
A8
15 Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
16 Sergej Ceban - Martin Anders
6:2
Čtvrtfinále Bez prohry
A9
W A1
1 Vladimír Garab - Jiří Machačný
W A2
4 David Gregor - Marian Kern
2:6
A10
W A3
5 Lukáš Rudinský - Jiří Jirák
W A4
7 Jiří Flégl - Vladimír Pulkrábek
6:3
A11
W A5
9 Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
W A6
11 Ladislav Vetešník - Daniel Bednář
3:6
A12
W A7
13 Marek Svoboda - Michael Berger
W A8
15 Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
6:4
Semifinále Bez prohry
A13
W A9
4 David Gregor - Marian Kern
W A10
5 Lukáš Rudinský - Jiří Jirák
0:6
A14
W A11
11 Ladislav Vetešník - Daniel Bednář
W A12
13 Marek Svoboda - Michael Berger
1:6
Finále Bez prohry
A15
W A13
5 Lukáš Rudinský - Jiří Jirák
W A14
13 Marek Svoboda - Michael Berger
3:6
Vítěz Bez prohry
A16
W A15
13 Marek Svoboda - Michael Berger
Utkání o 3. místo
1. kolo
C1
L A13
4 David Gregor - Marian Kern
L A14
11 Ladislav Vetešník - Daniel Bednář
6:1
2. kolo
C2
W C1
4 David Gregor - Marian Kern
Pořadí
1. Místo W A15 Marek Svoboda - Michael Berger
2. Místo L A15 Lukáš Rudinský - Jiří Jirák
3. Místo W C1 David Gregor - Marian Kern

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s cookies souhlasíte. OK