Mistrovství ve hře na jamky 2021

 

Datum konání: 06.05.2021, 00:00 - 03.09.2021, 23:59

Zde může pořadatel akce umístit vlastní reklamu nebo reklamu sponzorů akce (zadat jí můžete v nastavení parametrů akce)
Sport / soutěž: Golf | Druh akce: oddílová | Soutěž: výkonnostní (amatérská)
Adresa konání: , Bitozeves, Česká republika
Pořadatel: Ondřej Jílek, , , , Česká republika, 722794112,
Název / Kategorie Fáze Skupina Účastník / Systém Účastníci
Jamkovka 2021 Muži Jednotlivec / Pavouk - 1 prohra 47 / 47

Popis soutěžní struktury

Pozn.: v případě některých prohlížečů nebo zařízení je pohyb „doleva“ a „doprava“ po rozsáhlejší výsledkové struktuře možný pouze tlačítky klávesnice (< >) nebo lištou, která se nachází úplně dole pod výsledkovou strukturou (nelze spodní lištou prohlížeče).
Popisky



1. kolo Bez prohry
A1
1 Pobuda Zdeňek
A2
3 Shejbal Radek
4 Šlapal Jan
3a2
A3
5 Dienelt Petr
A4
7 Řehák Vladislav
A5
9 Richter Stanislav
A6
11 Svěrák Václav
12 Jirkovský Zdeněk
A7
13 Segeč Marek
14 Bureš Jiří
A8
15 Svoboda Jan
A9
17 Brand Martin
A10
19 Čepelák Josef
20 Kolár Ivan
7a5
A11
21 Trup Jiří
22 Hošek Milan
6a5
A12
23 Mach Vladimír
A13
25 Řehák ml. Vladislav
A14
27 Legát Viktor
28 Segeč Karol
A15
29 Šulc Václav
30 Kaše Pavel
2a1
A16
31 Janů Roman
A17
33 Buchal Jaroslav
A18
35 Heres Marián
36 Matas Jaroslav
A19
37 Valeš jr. Jiří
38 Srbecký Pavel
2a0
A20
39 Polcar Ivan
A21
41 Svoboda František
A22
43 Knotek Dušan
44 Loskor Jaroslav
3a2
A23
45 Popelka Josef
46 Brand Roman
1a0
A24
47 Hodek Petr
A25
49 Jílek Ondřej
A26
51 Zimmermann Radek
52 Kabíček Ladislav
1a0
A27
53 Lemák Petr
54 Svoboda František
A28
55 Vošvrda Vladimír
A29
57 Brus Jiří
A30
59 Číž Přemek
60 Rehak Milam
3a2
A31
61 Komínek Renné
62 Peca Jaroslav
5a4
A32
63 Dvořák Jaroslav
2. kolo Bez prohry
A33
W A1
1 Pobuda Zdeňek
W A2
3 Shejbal Radek
6a5
A34
W A3
5 Dienelt Petr
W A4
7 Řehák Vladislav
3a2
A35
W A5
9 Richter Stanislav
W A6
11 Svěrák Václav
A36
W A7
14 Bureš Jiří
W A8
15 Svoboda Jan
5a3
A37
W A9
17 Brand Martin
W A10
19 Čepelák Josef
4 a 3
A38
W A11
21 Trup Jiří
W A12
23 Mach Vladimír
A39
W A13
25 Řehák ml. Vladislav
W A14
27 Legát Viktor
1a0
A40
W A15
30 Kaše Pavel
W A16
31 Janů Roman
7a5
A41
W A17
33 Buchal Jaroslav
W A18
36 Matas Jaroslav
A42
W A19
38 Srbecký Pavel
W A20
39 Polcar Ivan
7a6
A43
W A21
41 Svoboda František
W A22
44 Loskor Jaroslav
A44
W A23
45 Popelka Josef
W A24
47 Hodek Petr
4 a 3
A45
W A25
49 Jílek Ondřej
W A26
51 Zimmermann Radek
3a1
A46
W A27
54 Svoboda František
W A28
55 Vošvrda Vladimír
A47
W A29
57 Brus Jiří
W A30
59 Číž Přemek
2a1
A48
W A31
61 Komínek Renné
W A32
63 Dvořák Jaroslav
3. kolo Bez prohry
A49
W A33
1 Pobuda Zdeňek
W A34
7 Řehák Vladislav
A50
W A35
9 Richter Stanislav
W A36
15 Svoboda Jan
A51
W A37
17 Brand Martin
W A38
21 Trup Jiří
6a5
A52
W A39
27 Legát Viktor
W A40
31 Janů Roman
A53
W A41
33 Buchal Jaroslav
W A42
39 Polcar Ivan
A54
W A43
44 Loskor Jaroslav
W A44
47 Hodek Petr
A55
W A45
49 Jílek Ondřej
W A46
55 Vošvrda Vladimír
1ap 19
A56
W A47
57 Brus Jiří
W A48
63 Dvořák Jaroslav
2a1
Čtvrtfinále Bez prohry
A57
W A49
1 Pobuda Zdeňek
W A50
15 Svoboda Jan
2a1
A58
W A51
17 Brand Martin
W A52
31 Janů Roman
2a1
A59
W A53
39 Polcar Ivan
W A54
47 Hodek Petr
4a3
A60
W A55
55 Vošvrda Vladimír
W A56
57 Brus Jiří
6a5
Semifinále Bez prohry
A61
W A57
1 Pobuda Zdeňek
W A58
31 Janů Roman
A62
W A59
47 Hodek Petr
W A60
57 Brus Jiří
Finále Bez prohry
A63
W A61
31 Janů Roman
W A62
47 Hodek Petr
Vítěz Bez prohry
A64
W A63
31 Janů Roman
Utkání o 3. místo
1. kolo
C1
L A61
1 Pobuda Zdeňek
L A62
57 Brus Jiří
2. kolo
C2
W C1
Pořadí
1. Místo W A63 Janů Roman
2. Místo L A63 Hodek Petr
3. Místo W C1

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s cookies souhlasíte. OK