Zimní halová sezóna 2021 - Čtyřhra muži - Open Česká Lípa

 

Datum konání: 13.11.2021, 18:00 - 14.11.2021, 03:00

Sport / soutěž: Tenis | Druh akce: soukromá | Soutěž: rekreační
Adresa konání: Ulice u Stadionu, Česká Lípa, Česká republika
Pořadatel: Tenisová rodina, spolek., Zdeněk Hykš, 28. října 2601, Česká Lípa, 47006, Česká republika, 732851891, runningzdenda@tiscali.cz
Název / Kategorie Fáze Skupina Účastník / Systém Účastníci
Play off Play off - hlavní pavouk Play off - horní pavouka Dvojice / Pavouk - 1 prohra 15 / 15

Popis soutěžní struktury

Pozn.: v případě některých prohlížečů nebo zařízení je pohyb „doleva“ a „doprava“ po rozsáhlejší výsledkové struktuře možný pouze tlačítky klávesnice (< >) nebo lištou, která se nachází úplně dole pod výsledkovou strukturou (nelze spodní lištou prohlížeče).
Popisky



1. kolo Bez prohry
A1
2 Marek Svoboda - Petr Saic
volný los
A2
3 Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř
4 Filip Nešněra - Jaroslav Vyšohlíd
6:3
A3
6 Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
volný los
A4
7 René Janků - Petr Korolus
8 Štěpán Skrbek - Ladislav Müller
2:6
A5
9 David Gregor - Marian Kern
10 Deny Sudek - Martin Maixner
6:3
A6
11 Pavel Kosťun - Patrik Kubín
12 Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
6:4
A7
13 Luboš Švarc - Zdeněk Hruška
14 Daniel Mondok - Luboš Kvapil
6:1
A8
15 Filip Havlas - Jiří Brychta
16 Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
1:6
Čtvrtfinále Bez prohry
A9
W A1
2 Marek Svoboda - Petr Saic
W A2
3 Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř
2:6
A10
W A3
6 Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
W A4
8 Štěpán Skrbek - Ladislav Müller
1:6
A11
W A5
9 David Gregor - Marian Kern
W A6
11 Pavel Kosťun - Patrik Kubín
6:7 (6)
A12
W A7
13 Luboš Švarc - Zdeněk Hruška
W A8
16 Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
2:6
Semifinále Bez prohry
A13
W A9
3 Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř
W A10
8 Štěpán Skrbek - Ladislav Müller
6:2
A14
W A11
11 Pavel Kosťun - Patrik Kubín
W A12
16 Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
4:6
Finále Bez prohry
A15
W A13
3 Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř
W A14
16 Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
1:6
Vítěz Bez prohry
A16
W A15
16 Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
Utkání o 3. místo
1. kolo
C1
L A13
8 Štěpán Skrbek - Ladislav Müller
L A14
11 Pavel Kosťun - Patrik Kubín
6:0 skreč P.K. - P.K.
2. kolo
C2
W C1
8 Štěpán Skrbek - Ladislav Müller
Pořadí
1. Místo W A15 Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
2. Místo L A15 Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř
3. Místo W C1 Štěpán Skrbek - Ladislav Müller

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s cookies souhlasíte. OK