Mistrovství klubu na jamky 2022

 

Datum konání: 02.05.2022, 00:00 - 02.05.2022, 23:59

Zde může pořadatel akce umístit vlastní reklamu nebo reklamu sponzorů akce (zadat jí můžete v nastavení parametrů akce)
Sport / soutěž: Golf | Druh akce: soukromá | Soutěž: rekreační
Adresa konání: , , Česká republika
Pořadatel: , , , , Česká republika, ,
Název / Kategorie Fáze Skupina Účastník / Systém Účastníci
Jamkovka 2022 Muži Jednotlivec / Pavouk - 1 prohra 32 / 32

Popis soutěžní struktury

Pozn.: v případě některých prohlížečů nebo zařízení je pohyb „doleva“ a „doprava“ po rozsáhlejší výsledkové struktuře možný pouze tlačítky klávesnice (< >) nebo lištou, která se nachází úplně dole pod výsledkovou strukturou (nelze spodní lištou prohlížeče).
Popisky



1. kolo Bez prohry
A1
1 Janů Roman [1]
2 Šulc Václav [32]
1a0
A2
3 Pobuda Zdeněk [16]
4 Popelka Josef [17]
1a0
A3
5 Řehák Vladislav [9]
6 Legát Viktor [24]
6a4
A4
7 Svoboda Jan [8]
8 Filípek Jiří [25]
8a6
A5
9 Buchal Jroslav [4]
10 Zimmetmann Radek [28]
scr
A6
11 Valeš ml. Jiří [12]
12 Heres Marian [21]
1a0
A7
13 Segeč Marek [13]
14 Peca Jaroslav [20]
scr
A8
15 Dvořák Jarosla [4]
16 Shejbak Radek [29]
A9
17 Řahák ml. Vladislav [3]
18 Neumann Milan [30]
6a4
A10
19 Pivec Ludvík [14]
20 Trup Jíří [19]
8.5.2022; 5&4
A11
21 Brand Martin [11]
22 Kabíčej Ladislav [22]
scr
A12
23 Číž Přemek [6]
24 Brus Jiří [27]
1a0
A13
25 Richter Stanislav [7]
26 Rehák Milan [26]
5a4
A14
27 Kaše Pavel [10]
28 Valeš Jiří [23]
5a4
A15
29 Polcar Ivan [15]
30 Vošvrda Vladimír [18]
4a2
A16
31 Jílek Ondřej [2]
32 Čepelák Josef [31]
1a0
2. kolo Bez prohry
A17
W A1
1 Janů Roman [1]
W A2
3 Pobuda Zdeněk [16]
1a0
A18
W A3
5 Řehák Vladislav [9]
W A4
7 Svoboda Jan [8]
A19
W A5
9 Buchal Jroslav [4]
W A6
11 Valeš ml. Jiří [12]
2a0
A20
W A7
14 Peca Jaroslav [20]
W A8
15 Dvořák Jarosla [4]
1a0 na 19 jamce
A21
W A9
17 Řahák ml. Vladislav [3]
W A10
19 Pivec Ludvík [14]
4&2
A22
W A11
21 Brand Martin [11]
W A12
23 Číž Přemek [6]
3a2
A23
W A13
25 Richter Stanislav [7]
W A14
27 Kaše Pavel [10]
4a3
A24
W A15
30 Vošvrda Vladimír [18]
W A16
31 Jílek Ondřej [2]
1a0
Čtvrtfinále Bez prohry
A25
W A17
3 Pobuda Zdeněk [16]
W A18
7 Svoboda Jan [8]
A26
W A19
9 Buchal Jroslav [4]
W A20
15 Dvořák Jarosla [4]
scr
A27
W A21
19 Pivec Ludvík [14]
W A22
21 Brand Martin [11]
3&2
A28
W A23
27 Kaše Pavel [10]
W A24
31 Jílek Ondřej [2]
Semifinále Bez prohry
A29
W A25
W A26
15 Dvořák Jarosla [4]
A30
W A27
19 Pivec Ludvík [14]
W A28
Finále Bez prohry
A31
W A29
W A30
Vítěz Bez prohry
A32
W A31
Utkání o 3. místo
1. kolo
C1
L A29
L A30
2. kolo
C2
W C1
Pořadí
1. Místo W A31
2. Místo L A31
3. Místo W C1

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s cookies souhlasíte. OK