Čtyřhra muži - Nový Bor Open - sobota 21.5.2022

 

Datum konání: 21.05.2022, 08:30 - 21.05.2022, 17:59

Zde může pořadatel akce umístit vlastní reklamu nebo reklamu sponzorů akce (zadat jí můžete v nastavení parametrů akce)
Sport / soutěž: Tenis | Druh akce: soukromá | Soutěž: rekreační
Adresa konání: městské koupaliště Nový Bor, Nový Bor, Česká republika
Pořadatel: Tenisová rodina, spolek., Zdeněk Hykš, 28. října 2601, Česká Lípa, 47006, Česká republika, 732851891, runningzdenda@tiscali.cz
Název / Kategorie Fáze Skupina Účastník / Systém Účastníci
Čtyřhra muži - Nový Bor Open Play off - hlavní pavouk Play off - horní pavouk Dvojice / Pavouk - 1 prohra 15 / 15

Popis soutěžní struktury

Pozn.: v případě některých prohlížečů nebo zařízení je pohyb „doleva“ a „doprava“ po rozsáhlejší výsledkové struktuře možný pouze tlačítky klávesnice (< >) nebo lištou, která se nachází úplně dole pod výsledkovou strukturou (nelze spodní lištou prohlížeče).
Popisky



1. kolo Bez prohry
A1
2 Pavel Pekárek - Josef Beneš ml.
volný los
A2
3 Ladislav Petrův - František Ille
4 Pavel Leden - Vlasta Havlíček
2:6
A3
5 Pavel Větrovec - Martin Kluch
6 René Janků - Petr Korolus
1:6
A4
7 Aleš Radoňský - Jan Daniel
8 Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
6:2
A5
9 Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
10 Luboš Švarc - Antonín Slavík
6:0
A6
11 David Gregor - Marian Kern
12 Pavel Trska - Jan Šálek
4:6
A7
13 Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek
14 Libor Pecina - Lukáš Koudelka
6:0
A8
15 Eda Greb - Zdeněk Hykš
16 Marek Svoboda - Deny Sudek
1:6
Čtvrtfinále Bez prohry
A9
W A1
2 Pavel Pekárek - Josef Beneš ml.
W A2
4 Pavel Leden - Vlasta Havlíček
3:6
A10
W A3
6 René Janků - Petr Korolus
W A4
7 Aleš Radoňský - Jan Daniel
7.5
A11
W A5
9 Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
W A6
12 Pavel Trska - Jan Šálek
7:5
A12
W A7
13 Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek
W A8
16 Marek Svoboda - Deny Sudek
6:4
Semifinále Bez prohry
A13
W A9
4 Pavel Leden - Vlasta Havlíček
W A10
6 René Janků - Petr Korolus
2:6
A14
W A11
9 Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
W A12
13 Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek
6:3
Finále Bez prohry
A15
W A13
6 René Janků - Petr Korolus
W A14
9 Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
2:6
Vítěz Bez prohry
A16
W A15
9 Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
Utkání o 3. místo
1. kolo
C1
L A13
4 Pavel Leden - Vlasta Havlíček
L A14
13 Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek
0:6 skreč P.L. - V.H.
2. kolo
C2
W C1
13 Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek
Pořadí
1. Místo W A15 Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
2. Místo L A15 René Janků - Petr Korolus
3. Místo W C1 Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s cookies souhlasíte. OK