Tenis Family Tour 2021 - Čtyřhra muži - sobota 12.6.2021 - areál Cvikov

 

Datum konání: 12.06.2021, 09:00 - 12.06.2021, 18:00

Sport / soutěž: Tenis | Druh akce: soukromá | Soutěž: rekreační
Adresa konání: Nemocniční ulice, Cvikov, Česká republika
Pořadatel: Tenisová rodina, spolek., Zdeněk Hykš, 28. října 2601, Česká Lípa, 47006, Česká republika, 732851891, runningzdenda@tiscali.cz
Název / Kategorie Fáze Skupina Účastník / Systém Účastníci
Čtyřhra muži - Cvikov Základní skupiny 4 základní skupiny Dvojice / Křížová tabulka 16 / 16

Popis soutěžní struktury

Pozn.: v případě některých prohlížečů nebo zařízení je pohyb „doleva“ a „doprava“ po rozsáhlejší výsledkové struktuře možný pouze tlačítky klávesnice (< >) nebo lištou, která se nachází úplně dole pod výsledkovou strukturou (nelze spodní lištou prohlížeče).


Skupina 1

Soutěžící
Marek Svoboda - Michael Berger
Vladimír Garab - Jiří Machačný
Eda Greb - Michal Vrána
Libor Pecina - Martin Maixner
Skóre Body Pořadí Poznámka
Marek Svoboda - Michael Berger
1:6
6:0
6:2
13:818
Vladimír Garab - Jiří Machačný
6:1
6:2
6:1
18:430
Eda Greb - Michal Vrána
0:6
2:6
2:6
4:18-6
Libor Pecina - Martin Maixner
2:6
1:6
6:2
9:146
Body: Výhra = 10, Prohra = -2

Rozpis zápasů

KoloZápas č. 1Zápas č. 2Volno Poznámka
1.
Marek Svoboda - Michael Berger - Libor Pecina - Martin Maixner
6:2
Vladimír Garab - Jiří Machačný - Eda Greb - Michal Vrána
6:2
2.
Libor Pecina - Martin Maixner - Eda Greb - Michal Vrána
6:2
Marek Svoboda - Michael Berger - Vladimír Garab - Jiří Machačný
1:6
3.
Vladimír Garab - Jiří Machačný - Libor Pecina - Martin Maixner
6:1
Eda Greb - Michal Vrána - Marek Svoboda - Michael Berger
0:6


Skupina 2

Soutěžící
Lukáš Rudinský - Jiří Jirák
Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
Luboš Švarc - Marcel Novák
Michal Uhlíř - Jindřich Weber
Skóre Body Pořadí Poznámka
Lukáš Rudinský - Jiří Jirák
6:2
6:2
6:1
18:530
Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
2:6
7:5
6:0
15:1118
Luboš Švarc - Marcel Novák
2:6
5:7
6:0
13:136
Michal Uhlíř - Jindřich Weber
1:6
0:6
0:6
1:18-6
Body: Výhra = 10, Prohra = -2

Rozpis zápasů

KoloZápas č. 1Zápas č. 2Volno Poznámka
1.
Lukáš Rudinský - Jiří Jirák - Michal Uhlíř - Jindřich Weber
6:1
Daniel Kosťun - Pavel Pekárek - Luboš Švarc - Marcel Novák
7:5
2.
Michal Uhlíř - Jindřich Weber - Luboš Švarc - Marcel Novák
0:6
Lukáš Rudinský - Jiří Jirák - Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
6:2
3.
Daniel Kosťun - Pavel Pekárek - Michal Uhlíř - Jindřich Weber
6:0
Luboš Švarc - Marcel Novák - Lukáš Rudinský - Jiří Jirák
2:6


Skupina 3

Soutěžící
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
Michal Mašek - Lukáš Koudelka
Ladislav Vetešník - Daniel Bednář
Sergej Ceban - Martin Anders
Skóre Body Pořadí Poznámka
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
7:6
3
2:6
6:2
15:1418
Michal Mašek - Lukáš Koudelka
6:7
3
6:4
6:4
18:1518
Ladislav Vetešník - Daniel Bednář
6:2
4:6
7:5
17:1318
Sergej Ceban - Martin Anders
2:6
4:6
5:7
11:19-6
Body: Výhra = 10, Prohra = -2

Rozpis zápasů

KoloZápas č. 1Zápas č. 2Volno Poznámka
1.
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml. - Sergej Ceban - Martin Anders
6:2
Michal Mašek - Lukáš Koudelka - Ladislav Vetešník - Daniel Bednář
6:4
2.
Sergej Ceban - Martin Anders - Ladislav Vetešník - Daniel Bednář
5:7
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml. - Michal Mašek - Lukáš Koudelka
7:6
3
3.
Michal Mašek - Lukáš Koudelka - Sergej Ceban - Martin Anders
6:4
Ladislav Vetešník - Daniel Bednář - Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
6:2


Skupina 4

Soutěžící
Jiří Flégl - Vladimír Pulkrábek
David Gregor - Marian Kern
René Janků - Petr Korolus
Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
Skóre Body Pořadí Poznámka
Jiří Flégl - Vladimír Pulkrábek
6:2
6:3
2:6
14:1118
David Gregor - Marian Kern
2:6
6:1
0:6
8:136
René Janků - Petr Korolus
3:6
1:6
0:6
4:18-6
Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
6:2
6:0
6:0
18:230
Body: Výhra = 10, Prohra = -2

Rozpis zápasů

KoloZápas č. 1Zápas č. 2Volno Poznámka
1.
Jiří Flégl - Vladimír Pulkrábek - Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
2:6
David Gregor - Marian Kern - René Janků - Petr Korolus
6:1
2.
Petr Bartoníček - Pavel Zemanec - René Janků - Petr Korolus
6:0
Jiří Flégl - Vladimír Pulkrábek - David Gregor - Marian Kern
6:2
3.
David Gregor - Marian Kern - Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
0:6
René Janků - Petr Korolus - Jiří Flégl - Vladimír Pulkrábek
3:6


K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s cookies souhlasíte. OK