Zimní halová sezóna 2021 - Čtyřhra muži - Open Česká Lípa

 

Datum konání: 13.11.2021, 18:00 - 14.11.2021, 03:00

Sport / soutěž: Tenis | Druh akce: soukromá | Soutěž: rekreační
Adresa konání: Ulice u Stadionu, Česká Lípa, Česká republika
Pořadatel: Tenisová rodina, spolek., Zdeněk Hykš, 28. října 2601, Česká Lípa, 47006, Česká republika, 732851891, runningzdenda@tiscali.cz
Název / Kategorie Fáze Skupina Účastník / Systém Účastníci
Čtyřhra muži Open - Česká Lípa Základní skupiny Základní skupiny Dvojice / Křížová tabulka 15 / 15

Popis soutěžní struktury

Pozn.: v případě některých prohlížečů nebo zařízení je pohyb „doleva“ a „doprava“ po rozsáhlejší výsledkové struktuře možný pouze tlačítky klávesnice (< >) nebo lištou, která se nachází úplně dole pod výsledkovou strukturou (nelze spodní lištou prohlížeče).


Skupina 1

Soutěžící
Marek Svoboda - Petr Saic
Deny Sudek - Martin Maixner
René Janků - Petr Korolus
Luboš Švarc - Zdeněk Hruška
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
Skóre Body Pořadí Poznámka
Marek Svoboda - Petr Saic
6:2
6:0
6:4
6:2
24:820
Deny Sudek - Martin Maixner
2:6
5:6
2
4:6
5:6
2
16:240
René Janků - Petr Korolus
0:6
6:5
2
6:3
2:6
14:2010
Luboš Švarc - Zdeněk Hruška
4:6
6:4
3:6
6:4
19:2010
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
2:6
6:5
2
6:2
4:6
18:1910
Body: Výhra = 5, Prohra = 0

Rozpis zápasů

KoloZápas č. 1Zápas č. 2Volno Poznámka
1.
Deny Sudek - Martin Maixner - Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
5:6
2
René Janků - Petr Korolus - Luboš Švarc - Zdeněk Hruška
6:3
Marek Svoboda - Petr Saic
2.
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml. - René Janků - Petr Korolus
6:2
Marek Svoboda - Petr Saic - Deny Sudek - Martin Maixner
6:2
Luboš Švarc - Zdeněk Hruška
3.
René Janků - Petr Korolus - Marek Svoboda - Petr Saic
0:6
Luboš Švarc - Zdeněk Hruška - Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
6:4
Deny Sudek - Martin Maixner
4.
Marek Svoboda - Petr Saic - Luboš Švarc - Zdeněk Hruška
6:4
Deny Sudek - Martin Maixner - René Janků - Petr Korolus
5:6
2
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
5.
Luboš Švarc - Zdeněk Hruška - Deny Sudek - Martin Maixner
6:4
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml. - Marek Svoboda - Petr Saic
2:6
René Janků - Petr Korolus


Skupina 2

Soutěžící
Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
Filip Nešněra - Jaroslav Vyšohlíd
Daniel Mondok - Luboš Kvapil
Pavel Kosťun - Patrik Kubín
Milan Vosecký - Zdeněk Hykš
Skóre Body Pořadí Poznámka
Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
6:2
6:1
6:4
6:0
24:720
Filip Nešněra - Jaroslav Vyšohlíd
2:6
6:1
2:6
6:0
16:1310
Daniel Mondok - Luboš Kvapil
1:6
1:6
0:6
6:0
8:185
Pavel Kosťun - Patrik Kubín
4:6
6:2
6:0
6:0
22:815
Milan Vosecký - Zdeněk Hykš
0:6
0:6
0:6
0:6
0:240
Body: Výhra = 5, Prohra = 0

Rozpis zápasů

KoloZápas č. 1Zápas č. 2Volno Poznámka
1.
Filip Nešněra - Jaroslav Vyšohlíd - Milan Vosecký - Zdeněk Hykš
6:0
Daniel Mondok - Luboš Kvapil - Pavel Kosťun - Patrik Kubín
0:6
Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
2.
Milan Vosecký - Zdeněk Hykš - Daniel Mondok - Luboš Kvapil
0:6
Daniel Kosťun - Pavel Pekárek - Filip Nešněra - Jaroslav Vyšohlíd
6:2
Pavel Kosťun - Patrik Kubín
3.
Daniel Mondok - Luboš Kvapil - Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
1:6
Pavel Kosťun - Patrik Kubín - Milan Vosecký - Zdeněk Hykš
6:0
Filip Nešněra - Jaroslav Vyšohlíd
4.
Daniel Kosťun - Pavel Pekárek - Pavel Kosťun - Patrik Kubín
6:4
Filip Nešněra - Jaroslav Vyšohlíd - Daniel Mondok - Luboš Kvapil
6:1
Milan Vosecký - Zdeněk Hykš
5.
Pavel Kosťun - Patrik Kubín - Filip Nešněra - Jaroslav Vyšohlíd
6:2
Milan Vosecký - Zdeněk Hykš - Daniel Kosťun - Pavel Pekárek
0:6
Daniel Mondok - Luboš Kvapil


Skupina 3

Soutěžící
David Gregor - Marian Kern
Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř
Filip Havlas - Jiří Brychta
Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
Štěpán Skrbek - Ladislav Müller
Skóre Body Pořadí Poznámka
David Gregor - Marian Kern
4:6
6:2
6:5
4
6:2
22:1515
Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř
6:4
6:0
2:6
3:6
17:1610
Filip Havlas - Jiří Brychta
2:6
0:6
1:6
1:6
4:240
Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
5:6
4
6:2
6:1
6:2
23:1115
Štěpán Skrbek - Ladislav Müller
2:6
6:3
6:1
2:6
16:1610
Body: Výhra = 5, Prohra = 0

Rozpis zápasů

KoloZápas č. 1Zápas č. 2Volno Poznámka
1.
Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř - Štěpán Skrbek - Ladislav Müller
3:6
Filip Havlas - Jiří Brychta - Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
1:6
David Gregor - Marian Kern
2.
Štěpán Skrbek - Ladislav Müller - Filip Havlas - Jiří Brychta
6:1
David Gregor - Marian Kern - Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř
4:6
Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
3.
Filip Havlas - Jiří Brychta - David Gregor - Marian Kern
2:6
Petr Bartoníček - Pavel Zemanec - Štěpán Skrbek - Ladislav Müller
6:2
Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř
4.
David Gregor - Marian Kern - Petr Bartoníček - Pavel Zemanec
6:5
4
Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř - Filip Havlas - Jiří Brychta
6:0
Štěpán Skrbek - Ladislav Müller
5.
Petr Bartoníček - Pavel Zemanec - Lukáš Rudinský - Jaroslav Barvíř
6:2
Štěpán Skrbek - Ladislav Müller - David Gregor - Marian Kern
2:6
Filip Havlas - Jiří Brychta


K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s cookies souhlasíte. OK