Čtyřhra muži - Nový Bor Open - sobota 21.5.2022

 

Datum konání: 21.05.2022, 08:30 - 21.05.2022, 17:59

Zde může pořadatel akce umístit vlastní reklamu nebo reklamu sponzorů akce (zadat jí můžete v nastavení parametrů akce)
Sport / soutěž: Tenis | Druh akce: soukromá | Soutěž: rekreační
Adresa konání: městské koupaliště Nový Bor, Nový Bor, Česká republika
Pořadatel: Tenisová rodina, spolek., Zdeněk Hykš, 28. října 2601, Česká Lípa, 47006, Česká republika, 732851891, runningzdenda@tiscali.cz
Název / Kategorie Fáze Skupina Účastník / Systém Účastníci
Čtyřhra muži - Nový Bor Open Základní skupiny Základní skupiny Dvojice / Křížová tabulka 15 / 15

Popis soutěžní struktury

Pozn.: v případě některých prohlížečů nebo zařízení je pohyb „doleva“ a „doprava“ po rozsáhlejší výsledkové struktuře možný pouze tlačítky klávesnice (< >) nebo lištou, která se nachází úplně dole pod výsledkovou strukturou (nelze spodní lištou prohlížeče).


Skupina 1

Soutěžící
Pavel Pekárek - Josef Beneš ml.
Luboš Švarc - Antonín Slavík
Pavel Trska - Jan Šálek
Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek
Aleš Radoňský - Jan Daniel
Skóre Body Pořadí Poznámka
Pavel Pekárek - Josef Beneš ml.
6:3
6:2
6:3
2:6
20:1415
Luboš Švarc - Antonín Slavík
3:6
3:6
2:6
4:6
12:240
Pavel Trska - Jan Šálek
2:6
6:3
6:7
4
6:0
20:1610
Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek
3:6
6:2
7:6
4
6:3
22:1715
Aleš Radoňský - Jan Daniel
6:2
6:4
0:6
3:6
15:1810
Body: Výhra = 5, Prohra = 0

Rozpis zápasů

KoloZápas č. 1Zápas č. 2Volno Poznámka
1.
Luboš Švarc - Antonín Slavík - Aleš Radoňský - Jan Daniel
4:6
Pavel Trska - Jan Šálek - Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek
6:7
4
Pavel Pekárek - Josef Beneš ml.
2.
Aleš Radoňský - Jan Daniel - Pavel Trska - Jan Šálek
0:6
Pavel Pekárek - Josef Beneš ml. - Luboš Švarc - Antonín Slavík
6:3
Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek
3.
Pavel Trska - Jan Šálek - Pavel Pekárek - Josef Beneš ml.
2:6
Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek - Aleš Radoňský - Jan Daniel
6:3
Luboš Švarc - Antonín Slavík
4.
Pavel Pekárek - Josef Beneš ml. - Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek
6:3
Luboš Švarc - Antonín Slavík - Pavel Trska - Jan Šálek
3:6
Aleš Radoňský - Jan Daniel
5.
Marcel Novák - Vladimír Pulkrábek - Luboš Švarc - Antonín Slavík
6:2
Aleš Radoňský - Jan Daniel - Pavel Pekárek - Josef Beneš ml.
6:2
Pavel Trska - Jan Šálek


Skupina 2

Soutěžící
Marek Svoboda - Deny Sudek
David Gregor - Marian Kern
Libor Pecina - Lukáš Koudelka
Pavel Leden - Vlasta Havlíček
Pavel Větrovec - Martin Kluch
Skóre Body Pořadí Poznámka
Marek Svoboda - Deny Sudek
6:0
6:2
7:5
6:3
25:1020
David Gregor - Marian Kern
0:6
6:2
6:0
6:0
18:815
Libor Pecina - Lukáš Koudelka
2:6
2:6
4:6
7:5
15:235
Pavel Leden - Vlasta Havlíček
5:7
0:6
6:4
6:0
17:1710
Pavel Větrovec - Martin Kluch
3:6
0:6
5:7
0:6
8:250
Body: Výhra = 5, Prohra = 0

Rozpis zápasů

KoloZápas č. 1Zápas č. 2Volno Poznámka
1.
David Gregor - Marian Kern - Pavel Větrovec - Martin Kluch
6:0
Libor Pecina - Lukáš Koudelka - Pavel Leden - Vlasta Havlíček
4:6
Marek Svoboda - Deny Sudek
2.
Pavel Větrovec - Martin Kluch - Libor Pecina - Lukáš Koudelka
5:7
Marek Svoboda - Deny Sudek - David Gregor - Marian Kern
6:0
Pavel Leden - Vlasta Havlíček
3.
Libor Pecina - Lukáš Koudelka - Marek Svoboda - Deny Sudek
2:6
Pavel Leden - Vlasta Havlíček - Pavel Větrovec - Martin Kluch
6:0
David Gregor - Marian Kern
4.
Marek Svoboda - Deny Sudek - Pavel Leden - Vlasta Havlíček
7:5
David Gregor - Marian Kern - Libor Pecina - Lukáš Koudelka
6:2
Pavel Větrovec - Martin Kluch
5.
Pavel Leden - Vlasta Havlíček - David Gregor - Marian Kern
0:6
Pavel Větrovec - Martin Kluch - Marek Svoboda - Deny Sudek
3:6
Libor Pecina - Lukáš Koudelka


Skupina 3

Soutěžící
Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
Ladislav Petrův - František Ille
Eda Greb - Zdeněk Hykš
René Janků - Petr Korolus
Skóre Body Pořadí Poznámka
Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
6:2
6:1
6:1
6:1
24:520
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
2:6
6:3
6:2
5:7
19:1810
Ladislav Petrův - František Ille
1:6
3:6
6:3
4:6
14:215
Eda Greb - Zdeněk Hykš
1:6
2:6
3:6
1:6
7:240
René Janků - Petr Korolus
1:6
7:5
6:4
6:1
20:1615
Body: Výhra = 5, Prohra = 0

Rozpis zápasů

KoloZápas č. 1Zápas č. 2Volno Poznámka
1.
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml. - René Janků - Petr Korolus
5:7
Ladislav Petrův - František Ille - Eda Greb - Zdeněk Hykš
6:3
Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
2.
René Janků - Petr Korolus - Ladislav Petrův - František Ille
6:4
Lukáš Rudinský - Roman Pěnička - Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
6:2
Eda Greb - Zdeněk Hykš
3.
Ladislav Petrův - František Ille - Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
1:6
Eda Greb - Zdeněk Hykš - René Janků - Petr Korolus
1:6
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
4.
Lukáš Rudinský - Roman Pěnička - Eda Greb - Zdeněk Hykš
6:1
Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml. - Ladislav Petrův - František Ille
6:3
René Janků - Petr Korolus
5.
Eda Greb - Zdeněk Hykš - Martin Jeřábek st. - Martin Jeřábek ml.
2:6
René Janků - Petr Korolus - Lukáš Rudinský - Roman Pěnička
1:6
Ladislav Petrův - František Ille


K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s cookies souhlasíte. OK